SKLEP SYMBIOSIS MOKOTÓW WARSZAWA

Symbiosis to marka sklepów sprzedających markowe obuwie wysokiej klasy. Sklep ten jest multibrandem. Do 2018r. inwestor – firma Marketing Investment Group S.A. utrzymywała lokale w dawnym koncepcie, postanowiono jednak odświeżyć wizerunek marki i dostosować lokal do nowych potrzeb rynkowych. Koncepcja stworzona dla Symbiosis miała być bardzo funkcjonalna ale i niebanalna. Inspiracją był film „Sex w wielkim mieście”. Koncepty meblowe dla lokali handlowych muszą stanowić tło dla produktu, ale jednocześnie budować wizualnie aranżowaną przestrzeń, nadawać jej charakter.

Meble Symbiosis są zaprzeczeniem klasycznego systemu modularnego, który zazwyczaj jest podstawą budowy systemu wyposażenia sklepów. Mimo przełamania tej regularności, konstrukcyjnie system zbudowany jest z połączonych w sekwencję modułów, których powielanie i kontynuacja jest możliwa ale nie nadaje sklepowi tak jednorodnego, mechanicznie powtarzalnego tła.

Inwestor: sieć handlowa
Lokalizacja: Warszawa
Data: marzec 2018

lokal handlowy, nowoczesne wykończenie, oryginalny koncept meblowy, retail, prototypowanie i realizacja, nadzór autorski